Üniversite Tercih Fuarında Yeni Mesleğinizi Uzmanlar Eşliğinde Belirleyin

Zorlu sınav maratonun sonuna geldiğimiz şu günlerde adaylar için en önemli virajlardan birisi ve gelecekteki mesleklerini belirleyecek TERCİH konusunda onlara yol göstermek ve kendileri için en uygun SEÇİMİ yapmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI 2017 yılı için aşağıdaki tarihlerde belirtilen yerlerde öğrencileri ve ailelerini bekliyor.

Fuar Adı: Üniversite Tercih Fuarı

Yer ve Zaman Bilgileri

Ankara – Anfa Altınpark  // 13-14 Temmuz 2017

İstanbul – Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı // 16-17-18 Temmuz 2017

İzmir Tepekule Kongre Merkezi // 20-21 Temmuz 2017

Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi // 23 Temmuz 2017

Fuar Girişi ile ilgili bilmeniz gerekenler

  • Üniversite Tercih Fuarları’na girişler ücretsizdir.
  • Online davetiye formu aday öğrenciler için hazırlanmıştır.
  • Fuar öğrenci ailelerine de açık olup kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
  • Ayrıca fuar davetiyelerinizi fuara geldiğinizde yine ücretsiz olarak danışmadan temin edebilirsiniz.

 

Üniversite sınavını kazanan öğrencileri ile üniversiteleri buluşturan bu fuar önceki yıllarda yoğun ilgi ile karşılanan ve ziyaret eden her kesim tarafından beğenilen bu organizasyon bu yıl 6. kez düzenleniyor. Gençlerin gelecek planları için son derece faydalı bir organizasyon olan üniversite tercih fuarı başarılı öğrencileri kapmak isteyen 100’den fazla üniversitenin de katılımıyla tam bir eğitim şölenine dönüşüyor. Sadece yurt içi üniversiteler değil yurtdışı üniversiteler, dil kursları, mesleki kurslar ve daha bir çok eğitim kurumu bu fuarda olacak.

Fuara Nasıl Katılabilirim.

Fuara katılım sınırsız ve ücretsiz olup katılmak için tek yapmanız gereken resmi site üzerinden online başvuru formunu doldurarak mail adresinize gelen bilgileri fuar girişinde görevlilere iletmek, fuar alanına giriş yaptıktan sonra içerideki yüzlerce katılımcı üniversite ve eğitim organizasyon firmalarından üniversite tercihi konusunda merak ettiğiniz her konuda gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Resmi site: www.unitercih.com