Arçelik UV ve Isı Destekli Hijyen Cihazı

Korona virüs sebebiyle hijyen konusunda maske ve dezenfektan kullanımının zirveye çıktığı şu günlerde bunlarla yetinemeyen temizlik meraklıları için Arçelik yepyeni bir ürün ile karşımıza çıktı. Çoğumuzun ilk defa TRT 1’de yayınlanan Masumlar apartmanı dizisinin 13. Bölümünde gördüğü Arçelik UVT 6033 TA dezenfeksiyon cihazı Ultraviyole ışınlar ve sıcaklık ile günlük hayatta sürekli elimizde kullandığımız eşyaları ev ortamında güvenilir bir şekilde dezenfekte ederek sevdiklerimizin güvende kalmasına yardımcı oluyor.

Evinde küçük çocuk, yaşlı yada kronik rahatsızlığı bulunan kişiler için oldukça pratik bir ürün olan bu cihaz ile günlük hayatta dış dünya ile temas halinde olan anahtar, kart, telefon, tablet, laptop, powerbank, saat, şapka gibi eşyalarınızı yada dışarıdan aldığınız ürünler ve eve gelen paket servis ürünleri bu cihaz sayesinde kolayca dezenfekte edebilirsiniz.

Arçelik UVT 6033 TA eşyalarınızı 2 farklı yolla dezenfekte eder, bunlar ısı yayma ve UV ışını kullanarak yapılan dezenfeksiyondur ürünler cihazın içine yerleştirildikten sonra istenilen yöntem ve süre seçilerek dezenfeksiyon işlemi başlatılır.