E-Fatura Entegrasyonu i-dönüşüm.com ile artık daha kolay

Dijital dönüşüme ayak uydurarak 2021 yılında e-faturaya geçiş yapmak isteyenler i-dönüşüm ile bütün mali süreçlerini tek bir çatı altında elektronik ortama taşıyabilecekler. Faturalar, muhasebe kayıtları, makbuzlar kısacası aklınıza gelebilecek her türlü mali belgeyi elektronik ortamda düzenleyerek arşivleyebilecek ve gerektiğinde müşterilerinizle yada ilgili makamlarla elektronik ortamda paylaşabileceksiniz. Bütün verilerinizin elektronik ortamda olmasının bir diğer avantajı ise raporlama ve analiz konusunda daha hızlı ve ayrıntılı sonuçlar elde etmenizdir. 10 binlerce sayfalık veriyi sadece bir kaç tık ile istediğiniz detaylar ile filtreleyerek ilgili performansınızı rahatça raporlayabileceksiniz.

Mali işlemlerde elektronik alt yapı kullanmanın en önemli avantajı ise entegrasyon konusudur. Özellikle e-ticaretin hızla geliştiği günümüzde farklı kanallardan gelen siparişleri hızlı bir şekilde faturalandırarak müşterilere ulaştırmak ticari anlamda ayakta kalabilmek için hayati öneme sahiptir. Kolay e-fatura entegrasyonu sayesinde i-dönüşüm.com ile hem kendi e-ticaret sitenizde hem de ortak pazarlardan gelen siparişlerde müşteri bilgilerine otomatik olarak ulaşarak hızlıca fatura / irsaliye işlemlerinizi yapabilir yine aynı şekilde iade işlemlerinde de kayıtlarınıza uygun olarak elektronik ortamda iptal / iade işlemleri yapabilirsiniz. ve tüm bunları yaparken bütün bilgileriniz elektronik ortamda entegre olduğu için evrakların arasında dolaşmadan bir kaç tık ile işlemlerinizi kolayca tamamlayabileceksiniz.

İ-Dönüşüm ile Elektronik Ortamda Yapabileceğiniz Başlıca İşlemler

  • E-Arşiv
  • E-Fatura
  • E-Defter
  • E-İrsaliye
  • E-SMM
  • E-Tahsilat Makbuzu
  • E-Mutabakat
  • E-Adisyon
  • E-Bilet

İ-dönüşüm hizmeti mali işlemlerini elektronik ortama taşımak isteyen herkes için kalıcı ve güvenilir çözümler sağlamaktadır. Özel sektör, kamu, ERP uygulamaları gibi ticari faaliyet gruplarının bütün mali süreçleri elektronik ortama taşınarak daha hızlı bir organizasyon yapısı oluşturulabilir.

Elektronik Dönüşüme Başlamak Çok Kolay

e-fatura başvuru

Mali işlemlerinizi elektronik ortama taşıyarak sizde çağa ayak uydurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey i-donusum.com adresini ziyaret ederek sitede yer alan E-Fatura başvuru linkine tıklama, satış temsilcileri kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak işletmenizin ihtiyacı olan konularda en uygun çözümleri sizlerle paylaşarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yerine getireceklerdir.

Sektörün en büyük markalarına e-dönüşüm hizmeti ve elektronik işlem altyapısı sağlayan i-donusum.com ile sizlerde hızlı ve güvenli bir şeklide işletmenizin mali işlemlerini kolayca elektronik ortama taşıyarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebileceksiniz. Elektronik dönüşüm sürecinin yanında altyapı değişikliği yapıldıktan sonra yeni düzene alışabilmeniz içinde firma sürekli yanınızda olacaktır.